Kuźnie w warmińsko mazurskim

Posty: 1
Rejestracja: piątek 02 mar 2018, 14:25

Kuźnie w warmińsko mazurskim

Postautor: nornik1 » piątek 02 mar 2018, 14:30

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Poszukuję budynków starych kuźni w warmińsko mazurskim. Moim celem jest odbudowa, wyposażenie kuźni, uruchomienie jej i udostępnienie zwiedzającym jako atrakcji turystycznej. Niewątpliwie w tym rejonie jest wiele tego typu perełek, które warto ocalić od zapomnienia jednak dotychczasowe moje poszukiwania w internecie nie przyniosły rezultatu. Może ktoś z was zna takie miejsca. Liczę na pomoc. Paweł :D

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Kuźnie w warmińsko mazurskim

Postautor: Karolina Kot » piątek 02 mar 2018, 15:20

Kowalstwo tradycyjne to piękny zawód i wspaniała pasja. Stare kuźnie od dawna są bliskie mojemu sercu, więc tropię je i utrwalam na zdjeciach.
Niestety, do województwa kujawsko - pomorskiego jeszcze nie dotarłam, ale być może inni Forumowicze odwiedzili te okolice.
Trzymam kciuki za powodzenie pana projektu i proszę pochwalić się zdjeciami, kiedy kuźnia będzie już gotowa.

Karolina
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Kuźnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości