Ruda Śląska - płyty chodnikowe z sygnaturami

Moderator: Velder

Posty: 585
Rejestracja: piątek 04 lis 2016, 18:51
Lokalizacja: Bytom

Ruda Śląska - płyty chodnikowe z sygnaturami

Postautor: Velder » środa 01 maja 2019, 23:43

Nie wiem czy to można nazwać sygnaturą producenta, ale chodnik wzdłuż ulicy Lecha w Rudzie Śląskiej i w pobliżu szybu o tej samej nazwie, wyłożony jest betonowymi płytami, posiadającymi różne oznaczenia.
Wypatrzyłem trzy rodzaje symboli: G, IG oraz GIII. Niestety nie mam pojęcia co one mogły oznaczać.
Odcinek chodnika z tymi płytami ma jakieś 200 metrów, ale dawniej było ich pewnie więcej, bo w okolicy można spotkać różne formy recyklingu tych płyt.
Załączniki
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (1).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (1).JPG (136.72 KiB) Przejrzano 2824 razy
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (2).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (2).JPG (148.3 KiB) Przejrzano 2824 razy
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (3).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (3).JPG (155.13 KiB) Przejrzano 2824 razy
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (4).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (4).JPG (150.56 KiB) Przejrzano 2824 razy
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (5).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (5).JPG (171.11 KiB) Przejrzano 2824 razy
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (6).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (6).JPG (163.75 KiB) Przejrzano 2824 razy
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (7).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (7).JPG (195.4 KiB) Przejrzano 2824 razy
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (8).JPG
Ruda Slaska - plyty chodnikowe z sygnatura (8).JPG (131.48 KiB) Przejrzano 2824 razy
szyb 'Lech I' KWK Pokoj.JPG
szyb 'Lech I' KWK Pokoj.JPG (118.15 KiB) Przejrzano 2822 razy

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Płyty chodnikowe i betony z sygnaturami producenta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości