Sosnowiec - mozaiki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Barbary

Posty: 825
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 11:09

Re: Sosnowiec – ceramika ścienna w WSS im. św. Barbary

Postautor: pasqudek » piątek 10 maja 2024, 16:53

@IKama: To prawda. Śliczne zdjęcia. Smartfon nie taki straszny jak go malują :)
Ostatnio kupiłem Motkę Moto G52 6/256GB za 599zł w promce

@smar: przecież nie będziesz wszędzie wozić lustrzanki
Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcia: OK. Tylko proszę podać nazwę forum i nick.

Posty: 278
Rejestracja: piątek 14 paź 2022, 19:41

Re: Sosnowiec – ceramika ścienna w WSS im. św. Barbary

Postautor: Kama » piątek 10 maja 2024, 23:17

O, kurcze, ale ze mnie nieogar … :oops:
Zawsze sprawdzam, czy temat, który mam zamiar przedstawić, nie był już wcześniej poruszany na Forum, a tym razem czujność mnie zawiodła i nie sprawdziłam :?

Wszystkie ceramiczne cudeńka dekorujące ściany sosnowieckiego szpitala opisała i pokazała Karolina w tym miejscu :arrow: viewtopic.php?f=641&t=10027&p=28312&hilit=mozaiki+sosnowiec#p28285
Zresztą jak i wszystkie inne obiekty tego typu w okolicy. Jak mogłam o tym nie pomyśleć … :?:

Na informację o tym pierwotnym wątku trafiłam w … Wikipedii. Czytałam biogram autorki płaskorzeźb, pani Anny Praxmayer i tam, w przypisach, jest link do naszego Forum.

Karolino, proszę, wrzuć ten cały mój wpis do kosza, żeby nie robił bałaganu na Forum.

Posty: 28199
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Sosnowiec -> Frankenstein

Re: Sosnowiec - mozaiki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Barbary

Postautor: Karolina Kot » niedziela 12 maja 2024, 00:10

Nawet nie ma mowy!!
Na Twoich zdjęciach mozaiki w holu Szpitala wreszcie są widoczne w całości, a nie pozasłaniane meblami! Po prostu połączyłam wątki i już.

To świetne uzupełnienie i w dodatku bardzo spodobała mi się dyskusja na temat urządzeń, którymi robimy zdjęcia. Ja nadal dźwigam ze sobą aparat Nikona, bo przy dobrej pogodzie robi zdjęcia niezrównane, ale już w deszczu, w sztolniach, w syfie - lepiej sprawdza się podrasowany aparat smartfona, tego mojego pierwszego, który ma już chyba z lat 7.

Ech, link do naszego Forum w Wikipedii, naprawdę miło, nie miałam o tym pojęcia.
Kama, stajesz się tym samym częścią historii! ;)
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 825
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 11:09

Re: Sosnowiec - mozaiki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Barbary

Postautor: pasqudek » niedziela 12 maja 2024, 00:29

@Kama: wybaczymy błąd :) Tylko, żeby to był przedostatni raz :mrgreen:
Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcia: OK. Tylko proszę podać nazwę forum i nick.


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Województwo śląskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość