Humor

Ciekawostki, śmieszne wpadki, absurdalne sytuacje itp.
Posty: 27829
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Humor

Postautor: Karolina Kot » niedziela 22 lut 2015, 22:11

Co jadają Koty Prawdziwe?
Sami zobaczcie...
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 306
Rejestracja: czwartek 02 kwie 2015, 19:59

Re: Humor

Postautor: PL_Sheep » czwartek 02 kwie 2015, 22:40

A ja chyba nigdy nie zapomnę jak kumpli nakarmiłem suchą karmą dla kotów. To był gdzieś 1990 rok zaczęły się wtedy pojawiać takie rzeczy na rynku. Kilku kumpli przyszło do mnie pograć na Commodore 64 mnie coś odbiło i w salaterce przyniosłem takie "kułeczka"sam wyszedłem z pokoju bo już wytrzymać nie mogłem. Po chwili słyszę rozmowę miedzy nimi. "Jakieś dziwne te ciastka" Wtedy można powiedzieć pękłem ze śmiechu.... Tak przy tym zgłupieli, że nic mi nie zrobili.

Posty: 27829
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Humor

Postautor: Karolina Kot » piątek 17 kwie 2015, 20:17

Mniej więcej tak wygląda moja heroiczna walka o napisanie każdego postu:
Załączniki
Nie nazwiesz mnie IDŹSTĄD.JPG
Nie nazwiesz mnie IDŹSTĄD.JPG (46.82 KiB) Przejrzano 13074 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 2949
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 23:08

Re: Humor

Postautor: buba » piątek 17 kwie 2015, 23:28

PL_Sheep pisze:A ja chyba nigdy nie zapomnę jak kumpli nakarmiłem suchą karmą dla kotów. To był gdzieś 1990 rok zaczęły się wtedy pojawiać takie rzeczy na rynku. Kilku kumpli przyszło do mnie pograć na Commodore 64 mnie coś odbiło i w salaterce przyniosłem takie "kułeczka"sam wyszedłem z pokoju bo już wytrzymać nie mogłem. Po chwili słyszę rozmowę miedzy nimi. "Jakieś dziwne te ciastka" Wtedy można powiedzieć pękłem ze śmiechu.... Tak przy tym zgłupieli, że nic mi nie zrobili.


Moze ich sklad byl duzo lepszy/zdrowszy niz np. czipsow dla ludzi :mrgreen: Naprawde kiedys z kolezanka porownalysmy sklad na konserwie dla kotow rasowych i na takiej dla ludzi. Dla kotow bylo 2 razy wiecej miesa i bez konserwantow. Zjadlysmy ja na sniadanie- z musztarda byla calkiem niezla!

Posty: 27829
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Humor

Postautor: Karolina Kot » niedziela 17 maja 2015, 02:14

Zauważone w Katowickim IPN:
Załączniki
Organy.JPG
Organy.JPG (23.85 KiB) Przejrzano 13023 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 2949
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 23:08

Re: Humor

Postautor: buba » czwartek 03 gru 2015, 13:32

fajny domek- ja taki chce!

Obrazek

Posty: 27829
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Humor

Postautor: Karolina Kot » wtorek 18 kwie 2017, 21:05

No i gdzie ta wiosna?
Załączniki
Gdzie ta wiosna.jpg
Źródło: Joe Monster.org
Gdzie ta wiosna.jpg (60.64 KiB) Przejrzano 11623 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z życia wzięte”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość