Z życia wzięte

Ciekawostki, śmieszne wpadki, absurdalne sytuacje itp.
Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » sobota 20 sty 2018, 00:50

Balkon dla kota:
Załączniki
Balkon.jpg
Balkon.jpg (81.74 KiB) Przejrzano 8693 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » niedziela 21 sty 2018, 07:58

Ojej... :shock:
Załączniki
Powieżchnia.JPG
Powieżchnia.JPG (32.82 KiB) Przejrzano 8673 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » poniedziałek 22 sty 2018, 07:21

W złą godzinę. Pół epikryzy szlag trafił. :evil:
Załączniki
Piekielna godzina.JPG
Piekielna godzina.JPG (59.4 KiB) Przejrzano 8654 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » sobota 27 sty 2018, 22:57

Nie dogadali się...
Załączniki
Nie dogadali się....jpg
Nie dogadali się....jpg (77.06 KiB) Przejrzano 8605 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » czwartek 01 lut 2018, 18:53

Ogłoszenie

Dnia 30 stycznia 2018 roku na klatce schodowej znaleziono pręgowanego kotka.
Jest to duża samiczka, spokojna i przymilna, lubi wspinać się na meble.
Bardzo tęskni za swoim właścicielem.


Wraca człowiek wieczorem z pracy i widzi takie coś! Zawału można dostać.
EDYCJA: Okazuje się, że nie tylko ja się na pluszaka nabrałam.
Policjanci dostali informację, że w jednym z gospodarstw rolnych grasuje... tygrys!

Po tym, jak pewien Szkot zadzwonił na policję z informacją, że w jego stodole znajduje się tygrys, oficerowie natychmiast pospieszyli mu z pomocą. W stodole, w której przebywał drapieżnik, znajdowało się także 200 krów należących do gospodarza. Policja wzięła tą sprawę na poważnie i po kilku chwilach na podwórku mężczyzny znajdowało się już kilka radiowozów, w tym grupa do zadań specjalnych!
Feralnego wieczoru mężczyzna urządził przyjęcie z okazji ukończenia budowy domu. Nie spożywał na nim jednak alkoholu, ponieważ kilka z jego krów było w zaawansowanej ciąży i mogły urodzić w każdej chwili.

"Byłem w pogotowiu, ponieważ moje krowy miały niedługo zacząć rodzić, a co za tym idzie, nie piłem. Zostawiłem znajomych, wziąłem latarkę i poszedłem zobaczyć jak się czują. Wszedłem do stodoły i mnie zamurowało. Siedział tam wielki tygrys!” - dodaje.
Na miejscu zdarzenia, policjanci otoczyli całe gospodarstwo. Zanim podjęli interwencję, postanowili jednak sprawdzić kilka informacji. Skontaktowali się nawet z lokalnym ogrodem zoologicznym, aby sprawdzić, czy przypadkiem nie zniknął im jakiś osobnik. Inspektor George Cordiner powiedział w wywiadzie dla telewizji BBC, że używanie broni palnej byłoby w tym przypadku całkowicie uzasadnione, ponieważ istniało potencjalne zagrożenie dla społeczeństwa. Jednak dopóki policjanci nie wiedzieli dokładnie, z czym mają do czynienia, musieli rozważyć wiele opcji przeprowadzenia akcji.

Tygrysowi zrobiono zdjęcia i wysłano je do bliższych oględzin w przeznaczonej do tego furgonetce policyjnej. Na zdjęciach wyglądało na to, że w stodole uciął sobie drzemkę około 3 metrowy drapieżnik! Nie było jasne, czy tygrys zaatakował jakąś krowę, ale wyglądał na najedzonego, lecz policjantów zastanawiało to, że od dłuższego czasu nie poruszył nawet uchem!
Po 45-minutowym oczekiwaniu na rozwój wydarzeń, podczas którego tygrys się nie poruszył, policja miała pewne podejrzenia. Jeden z funkcjonariuszy postanowił zbliżyć się do tygrysa w radiowozie. W końcu okazało się, że była to wielka pluszowa zabawka!

"Naszym nadrzędnym celem jest ochrona społeczeństwa i ochrona naszych funkcjonariuszy przed niebezpiecznymi sytuacjami. Był to fałszywy alarm, ale trzeba być zawsze przygotowanym na działanie." - powiedział inspektor George Cordiner.
Farmer zapewnił wszystkich, że nie ma z tą sytuacją nic wspólnego i myślał, że tygrys jest prawdziwy. Bruce powiedział, że tygrys został przyniesiony na jego gospodarstwo prawdopodobnie jako żart, ale nie wie, kto jest za to odpowiedzialny.

Źródło
Załączniki
Znaleziono kotka (1).JPG
Znaleziono kotka (1).JPG (72.92 KiB) Przejrzano 8565 razy
Znaleziono kotka (2).JPG
Znaleziono kotka (2).JPG (68 KiB) Przejrzano 8565 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » sobota 10 lut 2018, 18:42

Jak to nie należy ślepo ufać we wszystko, co napisane!
Załączniki
Nie daj się zwieść.JPG
Nie daj się zwieść.JPG (60.05 KiB) Przejrzano 8515 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » niedziela 18 lut 2018, 22:26

W niektórych miastach nie odśnieża się chodników. Po prostu zwija się je na zimę i po kłopocie. ;)
Załączniki
Chodnik zimą.JPG
Chodnik zimą.JPG (113.44 KiB) Przejrzano 8444 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 306
Rejestracja: czwartek 02 kwie 2015, 19:59

Re: Z życia wzięte

Postautor: PL_Sheep » czwartek 01 mar 2018, 21:42

A ja myślałem że takie zwyczaje to mają tylko w jednej z dzielnic Jaworzna. Jednak u sąsiadów jest podobnie. :lol:

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » wtorek 06 mar 2018, 07:31

On się tylko tak z panem bawi...
Załączniki
Niedobry piesek.JPG
Niedobry piesek.JPG (78.94 KiB) Przejrzano 8376 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Z życia wzięte

Postautor: Karolina Kot » środa 07 mar 2018, 07:42

Relikty podstawy niemieckiego radaru? Pozostałości baterii Flak z czasów II Wojny Światowej?
Nieważne.

Koty i tak od tysięcy lat mają wszystko w dupie.
Załączniki
Koty....JPG
Koty....JPG (111.57 KiB) Przejrzano 8765 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z życia wzięte”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

 

 

cron