Regulamin Forum

Generał Admin
Posty: 1267
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 23:46
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie/Hessen

Regulamin Forum

Postautor: kusmanek » wtorek 10 lut 2015, 20:05

 1. Treść postów na Forum musi być zgodna z obowiązującym prawem.
 2. Autorzy postów, w których publikują fragmenty czyichś tekstów, zdjęcia, obrazy, rysunki, mapy itd. muszą przestrzegać zasad praw autorskich.
  Należy pamiętać, iż także wszystkie forumowe wpisy i zamieszczane przez użytkowników zdjęcia są chronione prawem autorskim, a ich ewentualne wykorzystanie dla innych potrzeb wiąże się z koniecznością podania źródła (w tym przypadku adresu strony Strażnicy Czasu), ponadto zaleca się poproszenie autora cytowanego wątku o wyrażenie zgody na dalsze przetwarzanie wpisu/fotografii jego autorstwa.
 3. Administrator/-rzy Forum mają prawo do ingerencji w treść postów członków Forum wraz z możliwością ich usunięcia. W każdym przypadku ingerencji administratora musi nastąpić jej uzasadnienie, np. treść postu niezgodna z obowiązującym regulaminem Forum.
 4. Na Forum zakazane jest propagowanie treści (tekstów/zdjęć) antysemickich, propagujących faszyzm lub komunizm, a także nietolerancję. Zakazana jest także publikacja na forum treści uznawanych powszechnie za wulgarne/niecenzuralne, jak również umieszczanie treści, które mogą zostać odczytane jako groźby o charakterze podlegającym sankcjom prawnym.
 5. Użytkownicy forum są zobowiązani do przestrzegania zasad polskiej pisowni. Zaleca się dbałość o stylistyczną poprawność wypowiedzi, a także o poprawność ortograficzną.
 6. Posty umieszczane przez użytkowników na Forum w danych działach muszą się odnosić do tematyki działów. W innym przypadku zostaną przeniesione do innego działu lub usunięte. Dotyczy to również "spamu" zamieszczanego przez tzw. boty.
 7. Zestaw kar dla członków forum:
  1. Ostrzeżenie przez administratora. Umieszczenie przy avatarze ikony żółtej kartki.
  2. Zawieszenie przez administratora publikacji postów przez członka forum na okres dwóch tygodni.
  3. Usunięcie z forum.
 8. Każdy kto chce zostać członkiem Forum musi w czasie rejestracji zaakceptować obowiązujący Regulamin. Inaczej nie zostanie zarejestrowany i dopuszczony do publikacji postów na Forum.
 9. Pierwszy post każdego nowego użytkownika musi zostać zatwierdzony przez Administrację Forum. Ma to na celu ochronę przed tzw. spamem.
Born to make history

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Regulamin oraz dział techniczny Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość