Propozycje punktów regulaminu

Posty: 44
Rejestracja: niedziela 10 mar 2019, 16:24

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: szarik » niedziela 29 sty 2023, 10:41

piotrwilczek
Też byłem zaskoczony :shock: istnieniem regulaminu :shock: И страшно :shock: и смешно :mrgreen:
"Cuś nacisłem i fszystko znikło." ( Kurt Cobain )

Posty: 1397
Rejestracja: piątek 30 paź 2020, 09:37

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: smar » niedziela 29 sty 2023, 11:19

piotrwilczek pisze:Ja pierniczę to mamy regulamin !!! Ja głupi żyłem w przeświadczeniu, że u ludzi z pasją wszystko się samo reguluje.

Ty rzeczywiście jesteś "człowiekiem z pasją" i tacy ludzie jak Ty rzeczywiście regulaminów nie potrzebują ;)

Posty: 6444
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2019, 10:17
Lokalizacja: Stratford - upon - Avon - Anglia

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: piotrwilczek » niedziela 29 sty 2023, 16:31

Dzięki ,że tak mnie postrzegasz ale myślę, że wszystkich nas łączy wspólny cel i pasja oraz zasady te naturalnie nabyte , wyniesione z domu, życia. To forum wiele dla mnie znaczy właśnie dlatego , że nie ma tu przypadkowych osób. Oczywiście muszą obowiązywać wszystkich nas pewne zasady i normy. Nie sądzę jednak , że koniecznie trzeba ujmować w regulaminowe formy tego co mam nadzieję dla wszystkich jest oczywiste.
Wszystko co piękne jest przemija , wszystko co piękne jest zostaje.

Posty: 51
Rejestracja: sobota 21 sty 2023, 16:47

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: budrys » niedziela 29 sty 2023, 16:54

Konstytucja zabrania cenzury prewencyjnej, jest wolność pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Posty: 6444
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2019, 10:17
Lokalizacja: Stratford - upon - Avon - Anglia

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: piotrwilczek » niedziela 29 sty 2023, 17:18

Gdzie Rzym gdzie Krym? Regulamin to nic innego jak zasady uczestnictwa, nie ma nic wspólnego z cenzurą. Mam na myśli raczej określenia typu "nie pluć do talerza". Są zasady których nie trzeba wpisywać w regulamin bo są aż nazbyt oczywiste. Jeśli nie dla wszystkich, trudno , świat jest wielki można znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce.
Wszystko co piękne jest przemija , wszystko co piękne jest zostaje.

Posty: 2520
Rejestracja: czwartek 16 kwie 2015, 17:40
Lokalizacja: Słajszewo

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: Gniewko » niedziela 29 sty 2023, 17:56

Złożyłem wniosek o wprowadzenie punktu regulaminu, dotyczącego wzajemnego szacunku, gdyż w ostatnich dniach ta wartość została rażąco naruszona. Nie przywykliśmy do obelżywego traktowania forowiczów.
Przypominam: to Forum nie jest forum dyskusyjnym (od tego jest poczta prywatna). To Forum służy ewidencji obiektów historycznych, znajdujących się w przestrzeni publicznej. Nie zauważyłem, by któryś z nowych forowiczów się do tego stosował. Jeśli ktoś chce zamieszczać tylko komentarze, polecam inne fora.
Maciej Rodziewicz

Posty: 44
Rejestracja: niedziela 10 mar 2019, 16:24

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: szarik » niedziela 29 sty 2023, 18:09

to Forum nie jest forum dyskusyjnym (od tego jest poczta prywatna). To Forum służy ewidencji obiektów historycznych, znajdujących się w przestrzeni publicznej.


Gniewko
gdzie to masz w regulaminie pokaż mi proszę. Zarówno: 1. to Forum nie jest forum dyskusyjnym
jak i 2. Forum służy ewidencji obiektów historycznych, znajdujących się w przestrzeni publicznej.

Pytam o regulamin czyli o podstawę prawną ponieważ mam wrażenie, że masz skłonność do nadinterpretacji, ale chciałbym się mylić. Ja np. uważam, że każde/wszelkie forum historyczne jest forum dyskusyjnym.
"Cuś nacisłem i fszystko znikło." ( Kurt Cobain )

Posty: 2520
Rejestracja: czwartek 16 kwie 2015, 17:40
Lokalizacja: Słajszewo

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: Gniewko » niedziela 29 sty 2023, 18:15

Po raz pierwszy i ostatni zwrócę się do Pana personalnie. Przede wszystkim nie jesteśmy na "ty". Proszę by się Pan zaczął hamować i przestał prowadzić dywersję naszego Forum.
Maciej Rodziewicz

Posty: 6444
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2019, 10:17
Lokalizacja: Stratford - upon - Avon - Anglia

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: piotrwilczek » niedziela 29 sty 2023, 18:20

Fakt , a z faktami się nie polemizuje. Przychylam się do opinii, że to Forum ma jasne i przejrzyste motto. Nie jest platformą dyskusyjną ,a jak dotychczas komentarze miały charakter uzupełniający lub korekcyjny i to właśnie mi imponuje że potrafimy wzajemnie uzupełniać informacje w postach z korzyścią dla wszystkich. Tego moim zdaniem należy się trzymać i przy tym pozostać. W taki sposób wszyscy tworzymy "Jakość".
Wszystko co piękne jest przemija , wszystko co piękne jest zostaje.

Posty: 44
Rejestracja: niedziela 10 mar 2019, 16:24

Re: Propozycje punktów regulaminu

Postautor: szarik » niedziela 29 sty 2023, 18:39

Gniewko w necie wszyscy są "ty", nie zauważyłeś ?
brak merytorycznej odpowiedzi na moje pytanie do Ciebie wyjaśniło mi wszystko.
"Cuś nacisłem i fszystko znikło." ( Kurt Cobain )


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Regulamin oraz dział techniczny Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości