Opel Corsa Archimedes

Forum na każdy temat (ale bez przesady) :-)
Posty: 28057
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Sosnowiec -> Frankenstein

Re: Opel Corsa Archimedes

Postautor: Karolina Kot » niedziela 14 kwie 2024, 00:57

Hymmm...
Domyślam się, że część z obserwatorów wątku o Archiem od dawna czatuje na wpis typu "Mój ukochany Opel Archimedes zderzył się z kombajnem Bizonem, jest kompletnie zgnieciony i trafił niestety na złomowisko, a ja pozdrawiam z OIOM-u, trzy dni temu odłączyli mnie od respiratora".
No niestety, dla tych odbiorców mam złe wieści.
Corsa ma się doskonale, gania wśród przedwcześnie rozkwitłego rzepaku po bezdrożach.

Na pierwszy rzut oka widać, że to prawdziwy Rzepiór.
P.S. Sprawdźcie sobie u Wujka Google co to określenie oznacza. Mocno różni się od "rzepiary".
Załączniki
Rzepiór.jpg
Rzepiór.jpg (105.19 KiB) Przejrzano 199 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 2535
Rejestracja: czwartek 16 kwie 2015, 17:40
Lokalizacja: Słajszewo

Re: Opel Corsa Archimedes

Postautor: Gniewko » niedziela 14 kwie 2024, 12:39

To ten z lewej
Załączniki
IMG_20240414_123724.jpg
IMG_20240414_123724.jpg (158.9 KiB) Przejrzano 173 razy
Maciej Rodziewicz

Posty: 28057
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Sosnowiec -> Frankenstein

Re: Opel Corsa Archimedes

Postautor: Karolina Kot » czwartek 25 kwie 2024, 22:10

Nadszedł czas na żubra.
I tak teraz sobie patrzę, że chyba znowu mamy niemiecką baterię FLAK w przednim, lewym kole...
Załączniki
Czas na żubra.jpg
Czas na żubra.jpg (79.4 KiB) Przejrzano 78 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość