Sympatyczna wycieczka kajakowa

Strażnicy Czasu i ich roześmiane buzie na żywo
Posty: 77
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 08:14

Sympatyczna wycieczka kajakowa

Postautor: Klimek » wtorek 28 kwie 2015, 21:19

Ponieważ próżnia w przyrodzie nie występuje więc tradycyjnie już na jednej wycieczce wymyślamy drugą :)
Umówiliśmy się na spływ kajakowy w okolicy Kędzierzyna Koźla gdzie jak ostatnio wyczytałem otwiera się za kilka dni wypożyczalnia kajaków.
Mamy możliwość wypożyczenia kajaków i spłynięcia np. Kanałem Gliwickim albo rzeką Kłodnicą jest też możliwa pętla Kłodnica-Kanał.
Cały temat łącznie z noclegami jest do obmyślenia i dogadania, mam sporo informacji o takim spływie z racji, ze już ze 3 razy się za niego zabierałem... Najistotniejsze będą terminy i to o nich powinniśmy zacząć myśleć w pierwszej kolejności..

Tu info o kajakach
http://zdzieszowice.naszemiasto.pl/arty ... id,tm.html

Myślę, że jak już tu zapisaliśmy co chcemy zrobić to sprawa pójdzie do przodu...

Posty: 1011
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 00:19
Lokalizacja: Pschow in Preussen

Re: Sympatyczna wycieczka kajakowa

Postautor: Markov » środa 29 kwie 2015, 18:46

Czy ktoś nieumiejący pływać odpada w przedbiegach na taki spływ? A czy ewentualne pływanie w kapoku to wielki obciach? :)

Posty: 77
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 08:14

Re: Sympatyczna wycieczka kajakowa

Postautor: Klimek » środa 29 kwie 2015, 21:59

Obciach to pływanie kajakiem bez kapoka :) jednak trza by było podciągnąć się w pływaniu jako takim np. na basenie bo inaczej to strach włazić do kajaka.
Powiem tylko że warto się podszkolić bo frajda ze spływu jest duża :)

Posty: 1011
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 00:19
Lokalizacja: Pschow in Preussen

Re: Sympatyczna wycieczka kajakowa

Postautor: Markov » czwartek 30 kwie 2015, 19:20

Rozumiem. A w ostateczności może się przydać coś co w sztuce wojennej zwie się rzutem kołowym :)

Posty: 77
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 08:14

Re: Sympatyczna wycieczka kajakowa

Postautor: Klimek » wtorek 26 maja 2015, 20:20

Hej, przypomniało mi się to miejsce... http://kajakimalapanew.pl/
tu odpada problem głębokiej wody i niebezpieczeństw z nią związanych, wystarczy kamizelka ;)
Jest też pole namiotowe :)


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Forumowe Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość