KWK Kazimierz Juliusz

Strażnicy Czasu i ich roześmiane buzie na żywo
Posty: 1871
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

KWK Kazimierz Juliusz

Postautor: Eworu » sobota 07 lis 2015, 16:42

Zachęcony informacjami od znajomego udałem się dziś do kopalni KWK Kazimierz Juliusz w celu poznania szczegółów.
Według słów portiera nie ma żadnego problemu ze zwiedzaniem kopalni-wystarczy umówić się na odpowiedni termin.
Osoba odpowiedzialna za to pracuje tylko w tygodniu, numer już dostałem i w tym tygodniu postaram się zaklepać termin.
Moje pytanie jest następujące-ile mniejwięcej osób byłoby chętnych na taką wycieczkę?
Na wszelki wypadek podaję numer, ale organizacją samego spotkania na razie zajmę się ja :D . Postaram się jak najszybciej tam zadzwonić i podać Wam więcej informacji.
Nr 32 368 57 00
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: KWK Kazimierz Juliusz

Postautor: Karolina Kot » sobota 07 lis 2015, 23:14

Trochę ciężko będzie nam się wyrwać w tygodniu...
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 1871
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: KWK Kazimierz Juliusz

Postautor: Eworu » niedziela 08 lis 2015, 00:00

Mówisz to człowiekowi który większość czasu spędza w Gliwicach ;) ? Ja też mogę tylko w weekend.
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków

Posty: 1011
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 00:19
Lokalizacja: Pschow in Preussen

Re: KWK Kazimierz Juliusz

Postautor: Markov » wtorek 10 lis 2015, 01:32

Mnie też można dopisać do ewentualnej listy. Może by mi się udało zgrać z terminem.

Posty: 22
Rejestracja: środa 14 paź 2015, 22:59
Lokalizacja: Południe

Re: KWK Kazimierz Juliusz

Postautor: Amigo » piątek 18 gru 2015, 00:37

Siemano.
Dopiero teraz czytam. Nie wiem czy dalej jest to aktualne, ale jeśli były by miejsca i jakiś termin to ja też bym się pisał.

Posty: 1871
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: KWK Kazimierz Juliusz

Postautor: Eworu » piątek 18 gru 2015, 15:05

Niestety okazało się że ochroniarz się mylił i to wejście było jednorazowe. Teraz kopalnia należy do SRK. Dzwoniłem do nich kilka razy, niestety niczego się nie dowiedziałem. Cały czas brakuje mi zaparcia żeby siąść do pisma, w święta na pewno się do tego zabiorę.
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Forumowe Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości