Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Książki polecane przez naszych Użytkowników
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 15:03

Re: Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Postautor: cezar borgia » piątek 20 lis 2015, 15:48

Też miałem przyjemność być na spotkaniu z jednym z autorów książki. Aczkolwiek na długo przed ukazaniem się drugiego, dwukrotnie przekładanego wydania :)

A tak w ogóle to moim zdaniem pierwsza wojna światowa w Polsce traktowana jest nadal abstrakcyjnie i jako mało znaczące wydarzenie poza wątkiem polskim, tj. Legionami Piłsudskiego. A przecież te cztery lata to okres niezwykłego przykładu ludzkiej brutalności i barbarzyńskiej, chłodnej kalkulacji. Nad Wisłą nadal traktuje się drugą wojnę światową jako nieporównanie ważniejszą od jej poprzedniczki, a tym samym jednocześnie marginalizuje i traktuje jak element fantastyki, baśni a nie historii....
Każdy z nas ma swoje demony....

Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2015, 19:53

Re: Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Postautor: gryffn » poniedziałek 14 gru 2015, 19:59

Gdzie można zakupić wspomnianą książkę?

Posty: 27771
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Postautor: Karolina Kot » poniedziałek 14 gru 2015, 20:02

Można ją zamówić na stronie internetowej wydawnictwa Libron.
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 408
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 15:03

Re: Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Postautor: cezar borgia » wtorek 15 gru 2015, 05:17

Dokładnie. Najlepiej zamawiać poprzez stronę internetową wydawnictwa. Na księgarnianych półkach tej pozycji raczej czytelnik nie uświadczy.
Każdy z nas ma swoje demony....

Posty: 1
Rejestracja: wtorek 05 lip 2016, 08:48

Re: Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Postautor: Nomad84 » wtorek 05 lip 2016, 08:51

damiano pisze:Witam,
Gdyby ktoś był chętny w/w książkę u mnie dostępna od ręki (troszkę taniej niż na rynku) - odbiór osobisty okolice Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec :mrgreen:
Mogę również wysłać wedle życzenia.

PS> Czy jest na forum dział gdzie można się przywitać ?? Nie znalazłem niestety.... :roll:




Witam, Czy Książka jeszcze dostępna
??

Posty: 27771
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Postautor: Karolina Kot » wtorek 05 lip 2016, 18:29

W wydawnictwie prawdopodobnie wyczerpał się już cały nakład, ale spróbuj jeszcze w Księgarni Historycznej.
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 5
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 17:18
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Wielka wojna na Jurze. Wydanie drugie!!

Postautor: Johan1968 » środa 09 sie 2017, 16:30

Jest dostępne i dystrybuowane 3 wydanie ( praktycznie dodruk 2 z mikropoprawkami ) tej bardzo wartościowej publikacji. Mój zakup przez Bonito.
Viribus Unitis

Posty: 6
Rejestracja: czwartek 21 paź 2021, 14:56

Wielka Wojna na Jurze

Postautor: szafex » sobota 04 cze 2022, 17:45

Witam ma może ktoś taką książeczkę w wersji elektronicznej?


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z biblioteki Strażników Czasu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości