Joanna Lamparska i Dolny Śląsk

Książki polecane przez naszych Użytkowników

Joanna Lamparska i Dolny Śląsk

Postautor: Karolina Kot » sobota 26 paź 2019, 06:04

Dwa dni wystarczyły, żebym po mojej przeprowadzce na Dolny Śląsk natknęła się na publikacje pani Joanny Lamparskiej. Po prostu po podpisaniu umowy o pracę ruszyłam zameldować się w lokalnej bibliotece, pytając o literaturę regionalną. No i stało się. ;)
Szybko odkryłam, że pani Joanna, wrocławska dziennikarka obdarzona detektywistyczną smykałką, ciekawością świata i wrodzoną wrażliwością idealnie wpasowuje się poruszaną przez siebie tematyką w istotę naszego Forum. To taki "swojak".
Oczywiście skończyło się na tym, że wszystkie książki zakupiłam sobie na własność. Na ostatnią - "Imperium małych piekieł" - trafiłam przypadkowo w "Biedronce", wyskoczywszy "tylko po mleko, żwirek i żarcie dla kota". Przy okazji kupiłam także biurko do pracy, a potem wtachałam je na czwarte piętro i samodzielnie skręciłam.

Książki bardzo polecam!
Załączniki
Joanna Lamparska.JPG
Joanna Lamparska.JPG (105.81 KiB) Przejrzano 2372 razy
Kryj Ryj!
Noś maseczkę.

Re: Joanna Lamparska i Dolny Śląsk

Postautor: Karolina Kot » niedziela 10 maja 2020, 23:17

Muszę się pochwalić, że ostatnio - rzecz jasna przypadkowo - oglądaliśmy sobie z panią Joanną na monitorze drona widoki pałacu w Rudnicy z lotu ptaka.
Od początku domyślałam się, kogo takiego spotkaliśmy, ale oczywiście przyznałam się Fali dopiero kiedy władowaliśmy się do Archimedesa. :D
Kryj Ryj!
Noś maseczkę.

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z biblioteki Strażników Czasu”