Burze, bagna i wodne ruiny czyli Pribałtika 2019

W dziale tym znajdują się opisy, zdjęcia oraz reportaże z wypraw i wycieczek
Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Burze, bagna i wodne ruiny czyli Pribałtika 2019

Postautor: Karolina Kot » poniedziałek 11 lis 2019, 20:26

Historia ze sklepem motoryzacyjnym wyrywa z butów!! Ja bym nigdy w życiu nie wlazła na to zaplecze, za dużo horrorów się swego czasu naoglądałam.

buba pisze:Wracam. Toperz jest na mnie trochę zły. “Poszłaś po naklejki a nie było cię godzinę! Ciebie to zawsze coś wetnie i szukaj wiatru w polu!”.


A ja myślę, że Toperz jest przyzwyczajony do sytuacji "poczekaj, ja tylko wyskoczę na sekundkę i cyknę dwa zdjęcia i... ojej, godzina jakoś tak zeszła, normalnie nie wiadomo kiedy". .
Ja zachowuje się dokładnie tak samo. Kiedyś chyba na jakieś dobre 40 minut zablokowałam Archimedesem wjazd do jednej z posesji w Dzierżoniowie, bo chciałam tylko "wyskoczyć na sekundkę i pstryknąć sobie tamtą strzałkę LSR". Jak mi głupio było potem przed mieszkańcami, którzy akurat chcieli wyjechać na zakupy! Wstyd, jak nie wiem co.
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 2949
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 23:08

Re: Burze, bagna i wodne ruiny czyli Pribałtika 2019

Postautor: buba » czwartek 21 lis 2019, 18:20

A co - byly horrory o podobnej fabule tzn. ze wlazl ktos na zaplecze i tam go zeżarlo? ;)

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Burze, bagna i wodne ruiny czyli Pribałtika 2019

Postautor: Karolina Kot » czwartek 21 lis 2019, 19:09

E, no skąd. Ani jednego. :mrgreen:
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Pamiętnik Włóczykija”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości